Dane podstawowe
Informacje na temat aukcji:
PAMIĘTAJ
Rzeczoznawcy są też ludźmi i mogą popełniać błędy, dlatego zamieszczane informacje o sprzedawanych przedmiotach są poglądowe i nie są wyznacznikiem stanu technicznego. Przed przystąpieniem do licytacji musisz na własny koszt zapoznać się z aktualnym stanem technicznym tego przedmiotu. Po zakończeniu aukcji może być już za późno, ponieważ przystępując do niej (składając ofertę zakupu), oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś stan techniczny licytowanego przedmiotu nawet, gdy różni się od danych zawartych w wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę.
Mega układ do sortowania i transportu paczek, kartonów, przesyłek!
Sprzedajemy zaawansowany, w pełni zautomatyzowany system sortowania i transportu, idealny do centrów logistycznych, magazynów oraz zakładów kurierskich. Mega układ stworzony z myślą o szybkiej i efektywnej obsłudze pojemników, kartonów oraz paczek różnego rodzaju!
Główne cechy:
- Automatyczne sortowanie — szybkie i precyzyjne kierowanie przesyłek na odpowiednie trasy transportowe.
- Elastyczność — obsługuje różne typy opakowań dzięki modułom taśmowym, wałkowym i teleskopowym.
- Zaawansowane sterowanie — system oparty na sterownikach PLC Siemens S7-1500 i panelu Comfort HMI, umożliwiający pełną integrację z systemami WMS.
- Modułowa konstrukcja — łatwa rozbudowa i dopasowanie układu do rosnących potrzeb.
- Bezpieczeństwo i energooszczędność — system wyposażony w przyciski awaryjne, sygnalizację E-Stop oraz funkcje regulacji prędkości, co zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje koszty operacyjne.
- Śledzenie przesyłek — bieżące monitorowanie dzięki technologii RFID i kodom kreskowym, pełna kontrola nad przepływem towarów.
Dzięki temu układowi zautomatyzujesz procesy logistyczne, zwiększysz efektywność operacji i zapewnisz optymalne zarządzanie przepływem przesyłek w magazynie lub centrum dystrybucji.
W celu zakupu i obejrzenia systemu prosimy o bezpośredni kontakt w celu umówienia wizyty. Pełną specyfikację techniczną oraz szczegóły lokalizacji udostępnimy po nawiązaniu kontaktu.
Kamil Patalan
Telefon: +48 503 931 235
Email: k.patalan@poleasingowe.pl
WYPOSAŻENIE:
PLIKI DO POBRANIA:
Specyfikacja
POBIERZLokalizacja:
Lipowa 2